Tvorba

Baví mně tvorba internetových stránek a realizace nových nápadů. Podnikání na internetu je mým životním posláním. A protože mám rád ekologii a přírodu, vytvořil jsem internetový obchod www.SuperNakup.com, kde se specializuji na renovované náplně a inkousty.

    Je velké plýtvání použité patrony vyhazovat, když se mohou znova naplnit….

 

Mé vlastní projekty:

www.SuperNakup.com

  Můj internetový obchod s renovovanými náplněmi, inkousty a dalším zbožím. V provozu je od července 2006 a od té doby prošel několikrát úpravami.

 

www.inkousty-do-tiskaren.cz

 Podpůrné webovky k prodeji inkoustů do tiskáren.

 

 

 

www.mlmlide.cz

 Když jsem dělal mlm a hledal lidi do své struktury, dostal jsem nápad. Zrealizoval jsem ho a výsledkem jsou tyto webovky, kde najdete kontakty na lidi, kteří se zajímají o mlm. Později jsem vytvořil ještě mezinárodní verzi na www.mlmpeople.eu.

 

www.RandeSeznamka.cz www.RandeSeznamka.cz

 Internetová seznamka, ve které jsem zužitkoval své znalosti a zkušenosti z vlastního seznamování. Zajímavou možností je vystavit si vlastní rande s přesně definovanými podmínkami.

 

www.AkcieProKazdeho.cz

 Investice mě zajímají natolik, že jsem vytvořil online kurz na téma, jak investovat do akcií, podílových fondů a ETF fondů.

 

 

www.terra1700.cz

 Informační webovky k online hře Terra1700, kde vyděláváte skutečné peníze. Takový můj relax na internetu 🙂

 

 

www.balikpenez.eu

 Webovky věnované výdělkům na internetu. Tak trochu moje experimentování, zda je opravdu možné vydělávat na internetu. A kupodivu to možné je.

 

 

Seznam webů není kompletní (vytvořil jsem přes 50 webů). U některých jsem použil grafickou šablonu. Dělal jsem i webovky na zakázku.

Sdílet tuto stránku:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge